Dvosoban stan na prodaju, Gospodar Jevremova, 145.000€, 50m²

145.000 €
2.900 € / m2
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 736
- Godina izgradnje: 2025.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Prodajemo stan na prestižnoj lokaciji u urednoj i odlično održavanoj zgradi novije gradnje. Stan ima odličan i pravilan raspored prostorija, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskog delom, spavaće sobe, hodnika,kupatila i terase. Prodaje se opremljen, stan poseduje dva ulaza zajednički i sopstveni. Ova nekretnina se nalazi na perfektnoj mikro lokaciji i kao takva pogodna je kako za život ili kao investicija, za poslovni prostor (advokatsku kancelariju,stomatološka ordinacija...), za izdavanje stan na dan i sl. Uknjižen. Agencijska provizija 2%.