Trosoban stan na prodaju, Strahinjica Bana, 319.000€, 60m²

319.000 €
5.317 € / m2
- Grejanje na norveške radijatore
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 109
- 1 lift
Opis oglasa
Na prodaju svetao i funkcionalan stan površine 60m², smešten na 3. spratu od 6, u centralnoj ulici Strahinjića Bana. Stan je potpuno renoviran i spreman za useljenje, sa norveškim radijatorima koji obezbeđuju optimalnu toplinu i uštede u grejanju. Raspored stana: Dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, dve terase. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prijatan za život, kompletno renoviran 2023.godine sto omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Strahinjića Bana je jedna od najtraženijih lokacija u Beogradu. U neposrednoj blizini nalaze se kafići, restorani, prodavnice, škole i svi neophodni sadržaji za udoban gradski život. Ovaj stan je odlična prilika i za porodični život, i kao investicija u srcu Dorćola.