Trosoban stan na prodaju, Strahinjića Bana, 255.000€, 77m²

255.000 €
3.312 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 52
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan i vrlo svetao stan na jednoj od najtraženijih adresa u Beogradu – u ulici Strahinjića bana, u samom srcu Dorćola. Stan se nalazi na petom spratu uredne i solidno održavane zgrade bez lifta i ima centralno grejanje.
Stan je organizovan na dva nivoa, što mu daje poseban šarm i osećaj odvojenosti dnevne i noćne zone:
Donji nivo: dnevni boravak ispunjen prirodnim svetlom, kuhinja sa trpezarijskim delom i kupatilo
Gornji nivo: dve spavaće sobe, prostor za odlaganje garderobe i manji radni kutak, idealan za rad od kuće ili miran hobi prostor
Zahvaljujući spratnosti i orijentaciji, stan je izuzetno svetao tokom celog dana i pruža prijatan osećaj privatnosti, daleko od gradske buke, a opet u samom centru dešavanja.
Nekretnina je u solidnom stanju i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, imajući u vidu izuzetnu lokaciju, blizinu Kalemegdana, Knez Mihailove, brojnih kafića, restorana i svih sadržaja koje Dorćol nudi.
Retka prilika za kupovinu stana sa karakterom na jednoj od najlepših beogradskih ulica.
Kontakt oglašivača
Krediti OTP banke