Troiposoban stan na prodaju, Fakultet Zaštite na radu, 147.600€, 82m²

147.600 €
1.800 € / m2
- Etažno grejanje
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 714
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Troiposoban stan u izgradnji kod fakulteta Zaštite na radu.
Stan se nalazi u stambenoj zgradi u izgradnji na II-spratu površine 82m2.
Ukupno 9 stanova u zgradi,Rehau stolarija,inverter klima,instalacija za etažno grejanje,parket I i II klase parena bukva, lift, pripadajuca podrumska prostorija.
Keš kupci ili kredit ali najmanje 40-50 % učešće.
Stanovi su sa PDV-om i mogucnost kupovine putem stambenog kredita!
Završetak radova Oktobar 2026.god.
Za više informacija slobodno pozovite na telefon.
Ovo je samo deo naše ponude, slične ponude kao što je ova možete pogledati na našem sajtu.
Agencija Mondo Nekretnine, reg. br. 714.