Četvorosoban stan na prodaju, Banatska, 249.000€, 92m²

249.000 €
2.707 € / m2
- Dupleks
- Podno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - interfon, kanalizacija
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 167
- 1 parking mesto
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2018.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Zemun, Gornji grad - Banatska
4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking
Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana.
Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober.
Gornji nivo: dve spavaće sobe, kupatilo, manja soba.
Cena parking mesta iznosi 6.000€.
Uknjižen na 49m2 (donji nivo). Gornji nivo predat na legalizaciju.
Agencijska provizija 2%
Agent: Mileva Petrović