Dvoiposoban stan na prodaju, Šilerova, 179.596€, 60m²

179.596 €
2.993 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na toplotnu pumpu
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U objektu u izgradnji, prodaje se odličan dvoiposoban stan koji se sastoji od hodnika, kupatila, dve sobe, kuhinje, dnevnog boravka i terase.
Uz stan se prodaje i parking mesto u garaži veličine 14,31m2. Cena parking mesta je 15000 evra. Rok završetka radova 04.2026.
Zgrada je zidana od najkvalitetnijeg termo bloka i u stanu će biti potpuno opremljeno kupatilo, postavljena stolarija, parket, keramika u prvoj klasi, sigurnosna ulazna vrata, kao i sistem grejanja, odnosno hlađenja sa toplotnom pompom i radijatorima “Fen Coil”.
Stan se može pogledati, u fazi je da je omalterisan i postavljena spoljna stolarija.
Agencijska provizija 2%.
Agent: Kačar Nebojša br. Licence- 5962
“Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339
011... (prikaži broj telefona)
NK11
.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Sava Kovačević8 min
- Dečje igralište16 min
- Park Jelovac16 min

Obeležja kulture u blizini
- Ičkova kuća10 min
- Livnica Pantelić11 min
- Kula Sibinjanin Janka Gardoš12 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Petar Kočić)9 min
- Srednja škola (Specijalna srednja škola Veljko Ramadanović)5 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mrvica)4 min