Garsonjera na prodaju, Alaska, 52.000€, 10m²

52.000 €
5.200 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtića, igrališta, marketa, doma zdravlja, preko deset autobuskih stajališta. CG, PVC, izolacija 20cm. 10,9 m2. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Park Sava Kovačević16 min
- Dečje igralište23 min
- Park Jelovac23 min

Obeležja kulture u blizini
- Ičkova kuća8 min
- Livnica Pantelić10 min
- Kuća porodice Karamata10 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Sonja Marinković)manje od 1 min
- Srednja škola (Specijalna srednja škola Veljko Ramadanović)3 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Mali princ)2 min
- Fakultet (Kriminalističko policijski univerzitet)3 min

- Bolnica (Gradski zavod za plućne bolesti i tuberkulozu)2 min
- Klinika (Poliklinika O2)4 min
- Teretana (Fitness club Pump It Up)3 min
- Prodavnica (Shop&Go)1 min
- Restoran (Restoran Time Story)1 min
- Kafana (Kafana Biblioteka kod Majora)7 min
- Taksi stajalište (Taxi stanica)10 min