Dvoiposoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 39.500€, 70m²

39.500 €
564 € / m2
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 629
- 1 parking mesto
Opis oglasa
* Na prodaju dvosoban stan u Apatinu, 5 min od centra grada, u blizini igralšta.- Površina stana je 70 m2, stan se nalazi na 4. spratu u zgradi koja ne poseduje lift.- Stan obuhvata kuhinju sa trpezarijom, ostavu, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo, predsoblje i spavaću sobu.- Kupatilo renovirano, stolarija drvena u dobrom stanju. Stan ureda i očuvan, lepog rasporeda, dvostrano orjentisan.- Grejanje je na struju, TA peći.- Stan se prodaje sa stvarima.- Ispred zgrade se nalazi veliko parking mesto.- Papiri uredni, vlasnik 1/1.* CENA: 39 500e* KONTAKT: 061... (prikaži broj telefona) , 065... (prikaži broj telefona) * Upisani u Registar posrednika pod brojem: 629.