Četvorosoban stan na prodaju, Svetog Save 67, 310.000€, 119m²

310.000 €
2.605 € / m2
- Stan u zgradi
- Podno grejanje
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 571
Opis oglasa
Prodaje se nov, neuseljen, luksuzan stan u ulici Svetog Save neto površine 119m2.. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi sa liftom, sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, garderobera, prostranog kupatila, wc-a, ostave kao i dve terase. Iz dnevne sobe se unutrašnjim stepeništem izlazi na galerijski prostor koji vodi do krovne terase površine 70m2, koja nije ušla u kvadraturu stana. Krovna terasa ima i direktan pristup iz hodnika zgrade, a ima i svoj zaseban mokri čvor i električne instalacije. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta koja ulaze u cenu nepokretnosti. Stolarija je drvo aluminijum sa električnim roletnama, podovi troslojni tarket. Stan je istočno orijentisan. Grejanje je podno na gas u celom stanu.
Cena 310.000 eura
Agencija KULA