Jednoiposoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 78.000€, 47m²

78.000 €
1.660 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Polunamešteno - internet, klima, kuhinjski elementi, šporet, rerna
- Orijentacija ka: istok
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 158
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2007.
- Zgrada poseduje: podrum, lođa
- Tip interneta: ADSL
- Kablovska
Opis oglasa
Na prodaju lep jednosoban stan od 47m2 na prvom spratu u zgradi novije gradnje u užem centru Jagodine.
Stan ima i pripadajući podrum od 6m2.Nalazi se u zgradi sa liftom i u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za svakodnevni život.(veliki market, škola, vrtić, opština, pozorište, ba nke, itd)Stan je izuzetno očuvan i ne zahteva dodatna ulaganja.Grejanje je na struju, inverter klimom i na norveške radijatore. Na podovima u stanu je parket.Klima, kompletna kuhinja sa ugradnom tehnikom i plakar ostaju u ceni stana. Moguća kupovina i putem stambenog kredita.