Četvorosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 140.000€, 135m²

140.000 €
1.037 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 266
Opis oglasa
135 m² porodičnog prostora.
Tri spavaće sobe.
Veliki dnevni deo i dodatna zastakljena terasa od 10 m².
Stanovi ovakve kvadrature i rasporeda retko se pojavljuju na tržištu, posebno kada su odmah useljivi i bez dodatnih ulaganja.
Prodajemo četvorosoban stan površine 135 m² u naselju Bronks, Kruševac. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade i odlikuje ga odličan raspored, dvostrana orijentacija i velika količina prirodne svetlosti.
Centralni deo stana čini prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, stvarajući otvoren i funkcionalan prostor za porodični život i svakodnevno okupljanje. Kuhinja poseduje i praktičnu ostavu.
Struktura stana:
– veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom
– ostava
– tri spavaće sobe
– hodnik
– kupatilo sa kadom i tuš kabinom
– vešernica
– terasa
Posebnu vrednost daje dodatna zastakljena terasa površine 10 m², koja može služiti kao kancelarija, mini-teretana, radni kutak ili prostor za odmor.
Stan je veoma svetao, funkcionalan i odlično organizovan za veću porodicu.
✔ 135 m²
✔ tri spavaće sobe
✔ velika dnevna zona
✔ zastakljena terasa 10 m²
✔ centralno grejanje
✔ dva klima uređaja
✔ bez dodatnih ulaganja
✔ odmah useljiv
Stan za kupce kojima su prioritet prostor, funkcionalnost i komfor porodičnog života.
Cena: 140.000 €
Za više informacija i razgledanje pozovite:
063... (prikaži broj telefona)
037... (prikaži broj telefona)