Dvosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 80.000€, 50m²

80.000 €
1.600 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Novo
- Prostorije: kupatilo, toalet, kuhinja, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Orijentacija ka: sever, jug, istok, zapad
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 720
- 1 parking mesto, javni parking u zoni
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2020.
- Kablovska
- 1 telefonska linija
- Autobuske linije: centar
Opis oglasa
Nekretnine Napredak 037, prodaju dvosoban stan u zgradu na 4.spratu sa liftom. Stan ima terasu, sobu za spavanje, dnevnu sobu sa kuhinjom, hodnik i kupatilo. Stan je lepo orjentisan, nalazi se na odlicnoj lokaciji u gradu. Stan ima 51m2. Cena je 80.000e 3388 064... (prikaži broj telefona) 037... (prikaži broj telefona)