Garsonjera na prodaju, Trg Fontana, 65.500€, 38m²

65.500 €
1.724 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1365
Opis oglasa
Stan je na odličnoj i prestižnoj lokaciji, nalazi se na 3. spratu od ukupno 4 sprata u novijoj zgradi bez lifta. Hodnici su komforni, a sam stan veoma funkcionalan i lepo organizovan.
Površina stana je 38 m² plus terasa. Stan je predat za uknjižbu i postoji mogućnost kupovine putem kredita za mlade, što ovu nekretninu čini odličnom investicijom i prilikom za rešavanje stambenog pitanja.
Po strukturi je garsonjera, ali poseduje kvadraturu i funkcionalnost jednosobnog stana. Odlična ponuda kako za život, tako i za izdavanje.