Dvosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 69.000€, 60m²

69.000 €
1.150 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, ostava, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2041
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Mogućnost kupovine putem stambenog kredita kao i kredita za mlade.
Na prodaju stan površine 60 m², smešten na 5. spratu stambene zgrade starije gradnje u centru Rume. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.
Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila, špajza i terase. Parket u dnevnoj sobi.
Uz stan dolazi i pripadajući podrum, koji pruža dodatni prostor za odlaganje.
Zahvaljujući dobroj lokaciji i rasporedu prostorija, stan predstavlja odličan izbor kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas.