Dvosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 120.000€, 71m²

120.000 €
1.690 € / m2
- Delimično uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1485
- Javni parking van zone
- Godina izgradnje: 1987.
- Zgrada poseduje: dvorište
- Tip interneta: ADSL
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
🏡✨ PRODAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA KAMIČKU – 71m² ✨🏡
Na prodaju prelep, moderno uređen stan površine 71m², idealan za porodičan život ili kao odlična investicija! 🔑
🌞 Ogromne terase za uživanje i odmor
✅ Stan je kompletno renoviran i urađen od kvalitetnih materijala
🔥 Podno grejanje na toplotnu pumpu – veoma niski troškovi režija
☀️ Svetao, funkcionalan i odmah useljiv
💶 Cena: 120.000€
💵 Kupovina isključivo za gotovinu.
📩 Za više informacija i gledanje stana – inbox ili poziv! 📞