Jednoiposoban stan na prodaju, Kralja Petra I Karađorđevića, 65.000€, 34m²
Gradske lokacije, Stara Pazova
Šifra oglasa: 4zida-2405Oglas ažuriran: 03.05.2026.

65.000 €
1.912 € / m2
34 m²
1,5 sobe
Visoko prizemlje/3 sprata
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 115
- 1 parking mesto
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan u naselju Stara Pazova ukupne površine 34,52 m2. Novogradnja. Odlična lokacija.
Kontakt oglašivača
Svi oglasi - Vremeplov nekretnineVesna Kurbalija

▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...