Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 58.870€, 29m²

58.870 €
2.030 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju apartmani, površine 28m², 29m² i 30m², kod izvora Snežnik, pogodni za život ili izdavanje turistima.
Iz ponude izdvajamo apartman površine 29m² koji se nalazi na prvom spratu, po ceni od 2.030e/m².
U stanu su ugrađeni norveški radijatori, aluminijumska stolarija.
Zgrada poseduje interfon, video nadzor, lift kao i parking mesta za stanare zgrade.
Stan je nenamešten, što budućem kupcu pruža odličnu priliku da ga uredi potpuno po sopstvenim željama i potrebama.
Cena apartmana je 58.870evra.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak.
Kontakt telefon:
065... (prikaži broj telefona)