Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 74.000€, 28m²

74.000 €
2.643 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju je kompletno nameštena garsonjera površine 28m², smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – kod Snežnika. Nalazi se na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, što je čini pogodnom kako za odmor tako i za izdavanje.
Stan je moderno opremljen i odmah useljiv, a poseduje i terasu koja pruža dodatnu udobnost i prijatan ambijent tokom cele godine. Idealan izbor za ulaganje ili za lični užitak u srcu Banje.
Cena: 74.000 €
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja, pozovite nas i rezervišite svoj termin za obilazak.
Kontakt telefon:
065... (prikaži broj telefona)
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Japanski vrt12 min

Obeležja kulture u blizini
- Izvor lekovite vode Topla voda3 min
- Izvor lekovite vode Slatina11 min
- Izvor lekovite vode Jezero13 min

Škole/Fakulteti/Vrtići u blizini
- Osnovna škola (Osnovna škola Popinski borci)8 min
- Srednja škola (Ugostiteljsko-turistička škola)11 min
- Vrtić (Dečiji vrtić Veseljko)33 min
- Fakultet (Univerzitet u Kragujevcu Fakultet za hotelijerstvo i turizam)4 min

- Bolnica (Specijalna bolnica Merkur Vrnjačka Banja)6 min