Garsonjera na prodaju, Gradske lokacije, 83.225€, 33m²

83.225 €
2.522 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Predstavljamo vam garsonjeru u izgradnji, smeštenu u samom centru – idealnu priliku za ulaganje ili budući dom na jednoj od najtraženijih lokacija. Funkcionalno organizovana garsonjera površine 33,29m² se nalazi u prizemlju stambene zgrade.
Završetak radova planiran je za kraj 2026. godine.
U ponudi su stanovi od 33,29m² do 56,5m² i njihova cena zavisi od spratnosti i položaja stana.
Kupcima su na raspolaganju tri modela plaćanja, u zavisnosti od njihovih mogućnosti i preferencija:
Dinamika plaćanja garsonjere u prizemlju
način plaćanja – Cena 2.500 €/m²+10 % PDV
– 90% kupoprodajne cene sa PDV prilikom zaključenja predugovora
– 10% pre primopredaje stananačin plaćanja – Cena 2.650 €/m²+ 10% PDV
– 45% kupoprodajne cene sa PDV pri zaključenju predugovora
– 45% po završetku grube faze izgradnje (okrovljenju objekta)
– 10% pre primopredajenačin plaćanja – Cena 2.800 €/m²+10 % PDV
– 30% kupoprodajne cene sa PDV pri zaključenju predugovora
– 30% po završetku grube faze izgradnje (okrovljenju objekta)
– 40% prilikom primopredaje ključeva
Prilika koju ne treba propustiti!
Cena ovog stana prema prvom načinu plaćanja je 83.225evra + PDV.
Dostupna je i garsonjera iste površine, na prvom spratu, po ceni od 86.554 evra + PDV, kao i na trećem spratu, po ceni od 89.883 evra + PDV.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Kupac prve nekretnine ostvaruje pravo na povraćaj PDV-a.
Lokacija na mapi prikazuje približnu, ali ne i tačnu lokaciju stana.
Za sve dodatne informacije pozovite:
065... (prikaži broj telefona)
.