Jednosoban stan na prodaju, Nemanjina, 68.221€, 48m²

68.221 €
1.421 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju su stanovi u izgradnji, na samo 500m od čuvenog mosta ljubavi.
Zgrada ce biti izgradjena od vrlo kvalitetnih materijala, garantujući vam dugotrajnost i sigurnost.
Stambene jedinice su različitih kvadratura od 27m2 – 84m2 i struktura, prilagođene potrebama kupaca –
od manjih stanova idealnih za izdavanje ili vikend boravak, do prostranih porodičnih stanova.
Cene spratova su različite u odnosu na spratnost i kvadraturu.
Izdvajamo jednosoban stan na prvom spratu 48,10m2.
Cena ovog stana je 68.221 evra +PDV
Dostupni su na svim spratovima.
Rok završetka izgradnje je 2027 god.
Postoji mogucnost kupovine parking mesta.
Cena stanova sastoji se od III nacina placanja:
-I nacin placanja: uplata kupoprodajne cene sa PDV u iznosu od 90%, a preostalih 10% pre primopredaje je (1420e/m2+ 10%pdv).
-II nacin placanja: uplata kupoprodajne cene sa PDV u iznosu od 45% pri zakljucenju predugovora,
45% po zavrsetku grube faze izgradnje, odnosno okrovljenju objekta i preostalih 10% pre primopredaje je (1520e/m2+ 10%pdv).
-III nacin placanja: uplata kupoprodajne cene sa PDV u iznosu od 30% pri zakljucenju predugovora,
30% po zavrsetku grube faze izgradnje, odnosno okrovljenju objekta i preostalih 40% pre primopredaje je (1690e/m2+ 10%pdv).
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Kupac prvog stana ima povraćaj pdv.
Za više informacija ili da zakažete gledanje, kontaktirajte nas i rezervišite svoj termin za obilazak, na tel: