Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 55.430€, 31m²

55.430 €
1.788 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1461
- 1 parking mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2025.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Rok završetka: mart 2026.
Moguć povraćaj PDV-a
Predstavljamo odličnu priliku za kupovinu jednosobnog stana u modernoj zgradi u izgradnji, smeštenoj u jednoj od najtraženijih zona Vrnjačke Banje. Grad sa tradicijom, lekovitim izvorima i turistima tokom cele godine čini ovu nekretninu savršenom kako za život, tako i za izdavanje.
Prednosti ove nekretnine:
*Crna aluminijumska stolarija i moderna keramika
*Električne roletne za dodatni komfor
*Klima uređaj uključen u cenu
*Lift i privatno parking mesto
*Kupovina direktno od investitora uz mogućnost povraćaja PDV-a
*Stan je odličan izbor za one koji žele kvalitetan život u prirodnom okruženju, kao i za investitore koji traže sigurnu i dugoročnu zaradu kroz izdavanje.
Lokacija:
Mirno naselje u blizini Akva parka, idealno pozicionirano za svakodnevni život, ali i za turiste.
Pozovite nas i rezervišite svoju nekretninu na vreme. Broj stanova je ograničen.
064... (prikaži broj telefona)
|
064... (prikaži broj telefona)
Heroldo, 13. oktobar br. 5, Ćuprija