Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 72.580€, 36m²

72.580 €
2.016 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- U procesu uknjižavanja
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje, u blizini kružnog toka.
Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze prodavnice, autobuska stanica,
vrtić i fakultet, dok je šetalište udaljeno samo nekoliko minuta lagane šetnje.
Zgrada se gradi od najkvalitetnijih materijala uz upotrebu savremene opreme, čime se obezbeđuje visok standard života.
-Materijal gradnje- Građevinski blok
-Stolarija- PVC
-Podovi- Parket
-U zgradi ce biti lift.
Idealan izbor za porodice, studente, ali i za one koji traže nekretninu za investiciju.
U ponudi su različite kvadrature koje odgovaraju potrebama kupaca-(29,20m2, 36,29m2, 40,89m2, 42,13m2, 47,93m2). Cena je 2.000e/m2 + 10%PDV.
Iz ponude izdvajamo jednosoban stan površine 36,29m2 sa pogledom na ulicu, po ceni od 72.580 evra + 10%PDV.
Stan je dostupan na prvom spratu.
Zgrada ce biti završena krajem 2026 godine.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Moguća kupovina garažnih i parking mesta.
Kupac prvog stana ima povraćaj pdv.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas na telefone:
-
065... (prikaži broj telefona)
-
064... (prikaži broj telefona)