Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 82.000€, 37m²

82.000 €
2.216 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1403
Opis oglasa
Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 37m², smešten na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini opštine.
Stan se nalazi u prizemlju nove, kvalitetno građene stambene zgrade sa liftom, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Funkcionalan raspored i moderno opremljen enterijer omogućavaju udoban i bezbrižan život bez dodatnih ulaganja.
Posebna prednost ove nekretnine je izuzetna lokacija – u blizini svih važnih sadržaja, institucija, prodavnica i šetališta, što garantuje praktičnost i lakoću svakodnevnog života.
Odlična prilika za kupce koji traže sigurno ulaganje ili svoj novi dom na atraktivnoj adresi.
Cena: 82.000 €
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine, ali ne i tačnu adresu.
Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas i rezervišite vaš termin.
065... (prikaži broj telefona)