Jednosoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 52.740€, 23m²

52.740 €
2.293 € / m2
- Stan u zgradi
- Novo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1596
Opis oglasa
U ponudi je moderan stan u novom kompleksu u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, u širem centru grada. Ovaj stan predstavlja odličan izbor za one koji traže kvalitet, savremen dizajn i komfor u ambijentu koji odiše elegancijom.
Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa ukupno 4 sprata, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i mirnijem boravku. Površina stana iznosi 23,44 m², a raspored je osmišljen tako da maksimalno iskoristi svaki deo prostora.
Posebnu vrednost ovom stanu daju prvoklasna keramika i pažljivo odabrani detalji od medijapana, koji prostoru daju sofisticiran i luksuzan karakter. Kvalitet izrade i savremeni materijali čine ovaj stan odličnim
izborom kako za život, tako i kao investiciju.
Stan poseduje 1 kupatilo i nalazi se u objektu koji je u fazi izgradnje, u okviru novog kompleksa na lepoj i traženoj lokaciji. Ako tražite nekretninu koja spaja moderan stil, kvalitetnu završnu obradu i dobru poziciju, ovaj stan zaslužuje vašu pažnju.
Kompas Nekretnine – Vaš pouzdan partner u kupovini i prodaji nekretnina.
Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Japanski vrt5 min

Obeležja kulture u blizini
- Izvor lekovite vode Snežnik10 min
- Izvor lekovite vode Jezero9 min
- Izvor lekovite vode Slatina15 min