Trosoban stan na prodaju, Velibora Markovića, 141.550€, 57m²

141.550 €
2.483 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na struju
- Novo
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Pogled na: ulicu
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 617
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Prodajem stan 56,62 m² na 3. spratu moderne zgrade sa liftom na kružnom toku u Vrnjačkoj Banji + garažno mesto broj 2 – cena 141.550 € + garaža 18.000 €, useljivo od 31. maja!
+38... (prikaži broj telefona)
|
+38... (prikaži broj telefona)
✉ stellanekretnine@gmail.com | 🌐 http://www.stellanekretnine.com