Jednoiposoban stan na prodaju, Gradske lokacije, 79.900€, 40m²

79.900 €
1.998 € / m2
- Apartman
- Centralno grejanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava firma
Opis oglasa
Prodaja Novog Apartmana na Zlatiboru – Savršen Izbor za Vaš Odmor!
Lokacija: Zlatibor, u srcu prirode, blizu svih glavnih atrakcija i sadržaja!
Cena: [79.900,00 evra]
Površina: [39,54]
Opis: Prodajemo potpuno novi, apartman na Zlatiboru. Ovaj moderan apartman nudi sve što vam je potrebno za udoban boravak u prirodi, bilo da planirate vikend odmor, godišnji odmor ili dugoročno stanovanje.
- Prelep pogled na prirodu i planinske vrhove
Prednosti lokacije:
- Blizina skijaških staza i planinskih staza za pešačenje
- Marketi, restorani, kafići, i druge usluge na dohvat ruke
- ♂️ Mirna i tiha zona, idealna za opuštanje i uživanje u prirodi
Idealno za:
- Investicije (izdavanje apartmana turistima)
- Luksuzan odmor sa porodicom ili prijateljima
- Stanovanje tokom cele godine
Kontakt: Za više informacija i dogovor oko razgledanja, pozovite nas na [ +38... (prikaži broj telefona) ] ili pišite na [office@tenge-doo. com].
Ne propustite priliku da postanete vlasnik svog kutka u raju na Zlatiboru!