Četvorosoban stan na prodaju, Grbavica, 438.600€, 122m²

438.600 €
3.595 € / m2
- Penthaus
- Centralno grejanje
- Renovirano
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - internet, interfon, TV, klima, veš mašina, sudo mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1734
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2002.
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Agencijska oznaka 4248
Predstavljamo Vam stan kakav se retko pojavljuje na tržištu – super luksuzni penthouse na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace.
Stan je kompletno renoviran od poda do plafona, urađene su nove instalacije struje i vode, a svaki detalj enterijera osmišljen je sa posebnom pažnjom. Opremljen je vrhunskim nameštajem i modernom opremom, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.
Struktura stana:
Donja etaža: prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, uvučena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, vešernica, velika spavaća soba sa garderoberom, kupatilo i terasa sa impozantnim pogledom na Bulevar.
Gornja etaža: dve spavaće sobe i dodatna kupatila.
Stan je uknjižen 1/1, što garantuje sigurnu kupovinu.
Ovo nije samo stan – ovo je unikatna prilika za život u luksuzu na prestižnoj lokaciji.
Pozovite i zakažite razgledanje – ovakvi stanovi se ne čekaju, već se uzimaju!
Reg pos 1734