Četvorosoban stan na prodaju, Grbavica, 325.000€, 141m²

325.000 €
2.305 € / m2
- Stan u zgradi
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 46
- 1 lift
Opis oglasa
Duplex stan uknjžene površine 104m2 sa GARAŽOM I DVA PARKING MESTA. Cena stana 325.000eu + 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka stana 1102299. Grbavica blizina Jodne banje, uz laku dostupnost centru, Limanima i univerzitetsko kampusu.
Prvi nivo stana 92,43m2 čine prostran i svetao dnevni boravak sa balkonom, kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i veliko kupatilo, kao i dve ostave.
Na gornjem nivou stana 48,97m2 dostupnog kružnim stepenicama od punog drveta, postoji mogućnost korišćenja prostora kao jedna ili dve sobe, uz klasično kupatilo i tavanski prostor. Posebnu prednost čini velika otvorena terasa 17,11m2 okrenuta prema unutrašnjem prostoru kvarta, uz mir, tišini i potpunu privatnost ovog prostora.
Stanu pripada i podrumska komora cca 8m2. Garaža 17m2 opremljena priključkom za struju i vratima sa automatskim otvaranjem, jedno garažno mesto je pokriveno , drugo nije. Nekretnina je uknjižena 1/1, i ispunjava uslov za stambeni kredit. Kontakt
064... (prikaži broj telefona)
, 427-088