Dvosoban stan na prodaju, Grbavica, 164.050€, 47m²

164.050 €
3.490 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- 1 lift
Opis oglasa
Srpski:
Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici.
Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža...
Šifra: 1031004
Pozovite!!!
063... (prikaži broj telefona)
Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)
English:
We are selling excellent apartments under construction at a prime location in Grbavica.
Well-designed apartments in a building of high construction quality, for which the developer is well-known. Various layouts available, with elevator, parking, garage…
Code: 1031004
Call now!
063... (prikaži broj telefona)
Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174)
Русский:
Продаём отличные квартиры в строящемся доме на отличной локации в районе Грбавица.
Продуманные планировки в доме высокого уровня качества строительства, по которому застройщик хорошо известен. Доступны разные структуры, лифт, парковка, гараж…
Код: 1031004
Звоните!!!
063... (prikaži broj telefona)
Moj Dom недвижимость, Нови Сад (Рег. № 174)
(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)