Dvosoban stan na prodaju, Grbavica, 147.700€, 53m²

147.700 €
2.787 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Namešteno - interfon, klima, veš mašina, frižider, rerna, ležaj, plakar
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1405
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se komforan stan 53 m2 na Bulevaru Cara Lazara u blizini marketi, dom zdravlja, Štrand, Promenada, Fakulteti i dr. Stan je potpuno opremljen.
Sprat drugi od šest. Zgrada ima lift, stan terasu.
Pogled na Frusku goru.
Dobra investicija kako za život tako i za izdavanje.
U cenu je uračunata agencijska provizija od 3%
Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete
066... (prikaži broj telefona)
ili
066... (prikaži broj telefona)
, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Alekse Šantića 64, Bulevar Evrope 44.
Registar posrednika 1405