Dvosoban stan na prodaju, Doža Đerđa, 140.211€, 39m²

140.211 €
3.595 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, kuhinja, terasa
- Nije uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2082
- 1 garažno mesto, garaža u sklopu zgrade
- Godina izgradnje: 2026.
- Zgrada poseduje: dvorište, video nadzor
Opis oglasa
Nova vizija stanovanja na prestiznoj lokaciji
Ovo je prvi samostalni projekat ovog investitora koji ima za cilj da kupcima pruži najbolje moguće iskustvo personalizacije prostora kao i komfor na najatraktivnijim lokacijama u Novom Sadu. Ciljano su za prvi projekat odabrali Grbavicu jer su sigurni da je ovo lokacija koja je budućnost stanovanja za porodice i da pruža mir i komfor. U projektima koje ovaj investitor gradi stanovanje će biti stvar prestiža. Žele da im ovaj prvi projekat bude najbolja moguća referenca za naredne projekte.
Struktura stana
Ulaz: 2.41 m²
Kupatilo: 4.42 m²
Kuhinja: 3.34 m²
Dnevna soba sa trpezarijom: 16.19 m²
Soba: 11.95 m²
Balkon: 2.13 m²
Kvalitet gradnje i završne obrade
- Grejanje: Grejanje je centralno (gradska toplana), svaki stan će imati kalorimetre i plaćanje je po utrošku.
- Podovi: Podne obloge u sobama su od tarketa, dok su u kuhinjama, kupatilima i na balkonima keramičke pločice visokog kvaliteta.
- Keramika: Keramičke pločice renomiranih brendova evropske proizvodjnje (italijanska keramika), specijalizovane za rezidencijalne prostorije. Na terasama je ugrađena** **protivklizna keramika, odgovarajuća za spoljnu upotrebu. Mogućnost izbora u okviru palete ponuđenih proizvoda.