Dvosoban stan na prodaju, Alekse Šantića, 190.000€, 61m²

190.000 €
3.115 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 lift
Opis oglasa
Agencijski ID: 129444, IV/, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se dvosoban stan 61m2 na Grbavici. Veoma lep stan, ima dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću sobu, kupatilo, predsoblje i terasu. Stan je uknjižen 1/1 i prodaje se sa nameštajem. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs