Garsonjera na prodaju, Grbavica, 90.250€, 27m²
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Oglas ažuriran: 10.05.2026.

90.250 €
3.343 € / m2
27 m²
Garsonjera
Visoko prizemlje/4 sprata
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo
- Opremljenost: Prazno - internet
- Pogled na: dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 163
- 1 lift
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Lepa garsonjera u srcu Grbavice u izgradnji, investitor je renomirana kompanija sa dugogodišnjim iskustvom.
Nalazi se na visokom prizemlju moderne zgrade.
Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.
Agencijska provizija je uračunata u cenu.
Kontakt 063... (prikaži broj telefona) Maksima nekretnine, reg br 163)
Kontakt oglašivača
▾Reklama▾
Krediti OTP banke
Bez troškova obrade kredita
NKS 4.50% - EKS 5.74%
Period otplate 96 -360 meseca
Saznaj više
▾Reklama▾
Osiguranje domaćinstva online
Osiguraj svoje domaćinstvo u slučaju požara...