Garsonjera na prodaju, Grbavica, 90.000€, 26m²
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Šifra oglasa: 4zida-1002838Oglas ažuriran: 19.05.2026.

90.000 €
3.462 € / m2
26 m²
Garsonjera
1/5 spratova
Stan,NOVI SAD,GRBAVICA,kv: 26.00, € 90000, ID: 1002838
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Opremljenost: internet, interfon
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2006.
- Kablovska
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD – ID OGLASA 1002838
GRBAVICA, KLASIČNA GARSONJERA, 26m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine Vam predstavlja uknjiženu garsonjeru od 26m² na prvom spratu stambene zgrade u naselju Grbavica, Novi Sad. Sastoji se iz predsoblja sa mestom za plakar, sobe u sklopu koje je kuhinjski prostor i kupatila. Stan se prodaje kompletno opremljen i spreman za useljenje, što ga čini idealnim izborom za studente ili kao investiciono ulaganje za izdavanje, posebno zbog blizine Univerziteta u Novom Sadu. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini Bulevara, sa odličnom infrastrukturom i svim sadržajima potrebnim za svakodnevni život. U okruženju se nalaze Osnovna škola, prodavnice, kao i Limanska pijaca i tržni centri Promenada i Mercator.
Poštovani klijenti, u skladu sa Zakonom o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti i Opštim uslovima poslovanja posrednika, prezentacija i razgledanje predmetne nepokretnosti kao i svih nekretnina iz agencijske ponude, moguće je samo uz potpisan Ugovor o posredovanju.
Kupac je u obavezi da, u slučaju zaključenja kupoprodaje, isplati posredniku ugovorenu posredničku naknadu- agencijsku proviziju u ugovorenom iznosu, a u skladu sa Ugovorom o posredovanju.