Jednoiposoban stan na prodaju, Grbavica, 120.000€, 37m²

120.000 €
3.243 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 802
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2007.
Opis oglasa
Agencijska oznaka 1008240, NOVI SAD – GRBAVICA. Potez oko Elektrovojvodine i Bulevara – ulica Lasla Gala. Prodaja manjeg duplex stana , odlicno koncipiranog u novijoj kvalitetnoj zgradi. Lokacija koja svima odgovara. Stan se sastoji od predsoblja u kojem je mesto za garderober, kuhinja je u sklopu manjeg dnevnog boravka., francuski balkon…stepeniste za gore – betonsko, gornji nivo kupatilo sa prozorom. I komforna soba pravilnog oblika. Dvorišno je orijentisan, mirno za stanovanje. Kompletno opremljen - nov namestaj I tehinka…. Kljuc se nalazi u agenciji – moguce je svakodnevno gledanje uz najavu.
(Tel.
062... (prikaži broj telefona)
,
021... (prikaži broj telefona)
, , Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika: 802, web-sajt: http://www.kalidas-nekretnine.com )