Troiposoban stan na prodaju, Grbavica, 269.650€, 77m²

269.650 €
3.502 € / m2
- Stan u zgradi
- U izgradnji
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2026.
Opis oglasa
Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj povezanosti, razvijenoj infrastrukturi i kvalitetnom urbanom životu. Objekat se ističe modernim arhitektonskim stilom i sadrži svega tri stambene jedinice, što garantuje mir, privatnost i osećaj ekskluzivnosti.
Stan je smešten u zgradi izgrađenoj po najvišim građevinskim standardima, uz posebnu pažnju posvećenu svakom detalju – od funkcionalnog rasporeda prostorija do vrhunske završne obrade. Pametno iskorišćen prostor omogućava maksimalan komfor, dok savremena zvučna i toplotna izolacija obezbeđuju prijatan ambijent tokom cele godine. Dodatni benefit predstavlja lift koji vodi direktno do stanova, čime je stanovanje dodatno olakšano i prilagođeno savremenom načinu života.
Kupci ostvaruju pravo na povrat PDV-a, što ovu nekretninu čini još atraktivnijom investicijom.
Ako tražite nekretninu koja objedinjuje moderan dizajn, vrhunski kvalitet gradnje i prestižnu lokaciju, ova ponuda je pravi izbor za vas.
Više informacija:
Kontakt:
063... (prikaži broj telefona)
Šifra: 1030821
Agencija Moj Dom, Novi Sad – Reg. broj 174
(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174)
Kontakt oglašivača