Troiposoban stan na prodaju, Grbavica, 199.000€, 80m²
Grbavica, Gradske lokacije, Novi Sad
Prikaži mapuŠifra oglasa: 4zida-1002414Oglas ažuriran: 13.05.2026.

199.000 €
2.488 € / m2
80 m²
3,5 sobe
4/5 spratova
Stan,NOVI SAD,GRBAVICA,kv: 80.00, € 199000, ID: 1002414
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1949
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2010.
Opis oglasa
NEKRETNINE NOVI SAD-ID OGLASA 1002414
GRBAVICA, TROIPOSOBAN STAN, 80m2
LEVEL PROPERTY, agencija za nekretnine, Vam predstavlja
Prodaja odličnog stana na Grbavici – dvoetažni komfor bez ulaganja, u vrhunskoj zgradi
Tražite stan koji spaja kvalitet gradnje, mir, funkcionalnost i prestižnu lokaciju? Ovaj dvoetažni stan na Grbavici upravo je to – idealan izbor za porodični život, uživanje i dugoročno sigurno ulaganje.
Ključne karakteristike:
Renomirani investitor i izuzetno kvalitetna gradnja
Odlično održavana zgrada i još bolje održavan stan – bez ikakvih dodatnih ulaganja
Svetao i funkcionalan dvoetažni raspored
Dvorišna orijentacija – potpuna tišina i izolacija od gradske buke
Lokacija bogata sadržajima: škole, marketi, prevoz, rekreacija
Parking u dvorištu zgrade, obezbeđen isključivo za vlasnike stanova
Raspored – donji nivo:
Prostran dnevni boravak
Kuhinja sa trpezarijom
Lepo uređena terasa okrenuta ka dvorištu
Predsoblje
Ravan sprat bez kosina – maksimalna iskoristivost prostora
Raspored – gornji nivo:
Velika glavna spavaća soba
Dve manje spavaće sobe
Kupatilo
Ostava (idealna za dodatno odlaganje i organizaciju prostora)
Zašto je ovaj stan poseban?
Kombinuje udobnost porodičnog doma sa praktičnošću urbanog života