Trosoban stan na prodaju, Grbavica, 185.400€, 81m²

185.400 €
2.289 € / m2
- Stan u zgradi
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 174
- 1 lift
- Godina izgradnje: 2005.
Opis oglasa
Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom.
U donjoj etaži stan sadrži predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom, toalet i terasu. U gornjoj etaži ima hodnik iz kojeg se ulazi u dve lepe spavaće sobe i kupatilo. Kosine ne ometaju funkcionalnost prostora, budući da počinju na visini 1,70 m. Gore su krovni Velux prozori i kompletno je iznad betonska ploča, koja ovakvim stanovima daje sigurnost od prokišnjavanja.
U stanu kupcu ostaju svi elementi rađeni po meri (kuhinja i ormani). Za ostale stvari postoji mogućnost dogovora. Stan ima pripadajuću podrumsku prostoriju, a u dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare.
Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i može da se kupi putem stambenog kredita.
Kontakt telefon:
021... (prikaži broj telefona)
,
021... (prikaži broj telefona)
Šifra oglasa: 1029834
(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)
English:
A three-bedroom duplex apartment for sale in Grbavica. It is courtyard-oriented and located on the fifth floor of a residential-commercial building with an elevator.
The lower level of the apartment features an entrance hall, a living room with a kitchen, dining area, and pantry, a guest toilet, and a terrace. The upper level consists of a hallway leading to two beautiful bedrooms and a bathroom. The sloped ceilings do not affect the functionality of the space, as they start at a height of 1.70 m. The upper floor has Velux roof windows, and the entire ceiling is made of a concrete slab, ensuring protection against leaks.