Trosoban stan na prodaju, Grbavica, 180.250€, 81m²

180.250 €
2.225 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: kuhinja, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- 1 lift
Opis oglasa
Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban dupleks u mirnom dvorišnom delu, na 5. spratu stambeno–poslovne zgrade sa liftom.
Stan se prostire na dve etaže:
Donja etaža: predsoblje, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, toalet i terasa.
Gornja etaža: hodnik, dve komforne spavaće sobe i kupatilo.
Kosine ne narušavaju upotrebljivost prostora jer počinju na visini od 1,70m, a stan poseduje krovne Velux prozore. Cela gornja etaža je izgrađena iznad betonske ploče, što ovakvim stanovima pruža dodatnu sigurnost od prokišnjavanja.
Za više informacija, pozovite!
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
#ID:879