Trosoban stan na prodaju, Grbavica, 194.670€, 68m²

194.670 €
2.863 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Opremljenost: Prazno - internet, interfon, klima
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1594
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Na prodaju je izuzetno atraktivan trosoban duplex stan na Grbavici, smešten na trećem spratu stambene zgrade.
Stan se nalazi na jednoj od najpoželjnijih gradskih lokacija, u mirnoj ulici, a u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, uključujući škole, vrtiće, fakultete, prodavnice, pijacu i linije gradskog prevoza.
Donju etažu stana čini prostrana dnevna soba sa kuhinjom, terasom i toaletom, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe i kupatilo.
Stan je svetao, prostran i pažljivo održavan, sa prijatnim ambijentom za stanovanje.
Pogodan je kako za porodični život, tako i kao odlična investicija.
Nameštaj je po dogovoru.
U cenu je uračunata agencijska provizija.
Za više informacija, pozovite!
REG. BR. Posrednika : 1594
Sky 021 Nekretnine
060... (prikaži broj telefona)
061... (prikaži broj telefona)
ID:1159