Četvorosoban stan na prodaju, Kolubarska, 85.500€, 63m²

85.500 €
1.357 € / m2
- Stan u zgradi
- Etažno grejanje
- Novo
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 554
- 1 parking mesto
Opis oglasa
Agencijski ID: 132140, I/II, uknjižen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: http://www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060... (prikaži broj telefona) • 060... (prikaži broj telefona) • 011... (prikaži broj telefona) . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs