Četvorosoban stan na prodaju, Gundulićev venac, 403.200€, 109m²

403.200 €
3.699 € / m2
- Dupleks
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1993.
Opis oglasa
Stvarna površina-109m2 , ugovorna površina-84.00m2,
Na prodaju prelep dupleks u ulici Gundulićev venac. Ušuškan u mirnoj ulici u samom centru Dorćola, u zgradi sa liftom.
Stan poseduje tri spavaće sobe, tri kupatila, tri terase, veliki dnevni boravak, veliku i prostranu kuhinju, veliki hodnik i garderober.
Najveća prednost ovog stana je potpuno izdvojena jedna soba i njeno pripadajuće kupatilo, tako da postoji "stan u stanu" sto je idealno za izdavanje tog odvojenog dela. U predsoblju tog dela se nalazi i tavanska prostorija i ugradjeni ormari.
Dupleks se prostire na V i VI spratu.
Sve prostorije su izuzetno prostrane i svetle, idealne za miran i lep porodičan život.
Grejanje je centralno, a takodje se u stanu nalaze i inverter klime.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
5/6 Gundulićev venac -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96107
Prikaz stana na mapi
Parkovi u blizini
- Pančićev park14 min
- Pionirski park15 min
- Park Hadžipopovac15 min

Obeležja kulture u blizini
- Spomenik despotu Stefanu Lazareviću3 min
- Prva varoška bolnica6 min