Dvosoban stan na prodaju, Džona Kenedija, 207.000€, 54m²

207.000 €
3.833 € / m2
- Stan u zgradi
- Centralno grejanje
- Prostorije: terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 44
- 1 lift
- Godina izgradnje: 1980.
- Zgrada poseduje: podrum
Opis oglasa
Stvarna površina-53.50m2 , ugovorna površina-48.00m2,
Izuzetno svetao i funkcionalan stan u mirnom okruženju, na atraktivnoj lokaciji u Ulici Džona Kenedija.
Stan je po strukturi dvosoban, poseduje terasu koja ukupnu kvadraturu proširuje do 53.5m2.
Odlikuje ga obilje prirodne svetlosti tokom celog dana, zahvaljujući dobroj orijentaciji i velikim prozorima.
Raspored je izuzetno praktičan - iz hodnika se ulazi u svaku prostoriju, dnevni boravak, komforna kuhinja sa trpezarijom i izlaskom na terasu koja pruža prijatan pogled na zelenilo.
Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi. Idealan kako za život tako i kao investicija.
U blizini je Osnovna škola, vrtić, Zemunski kej na 5min hoda, prodavnice, prevoz.
Savršen izbor za one koji žele kombinaciju gradske lokacije i prirodnog okruženja.
Agencijska provizija koju plaća kupac pri kupovini ove nepokretnosti iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene
Oznaka na mapi pokazuje približnu lokaciju nekretnine ali ne i tačnu adresu
7/8 Džona Kenedija -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD https://www.gigant.rs/property-detail.php?id=96307