Trosoban stan na prodaju, Patrijarha Varnave, 520.000€, 101m²

520.000 €
5.149 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatila (2), terasa
- Opremljenost: klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1219
- 1 garažno mesto
- 1 lift
Opis oglasa
Na sto metara od Hrama Svetog Save, u ulici Patrijarha Varnave, na 5 spratu novije, odlično održavane zgrade, prodaje se ovaj svetao, funkcionalan, trosoban stan.
Struktura:
- od ulaza levo je veliki otvoreni dnevni prostor koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dela za obedovanje i terase sa pogledom na kupolu hrama.
- od ulaza pravo je odvojeni spavaći blok sa dve spavaće sobe i dva kupatila.
Iako je stan na poslednjem spratu, u stanu nema većih kosina koje bi umanjivale funkcionalnost. U ceni stana je uključeno i garažno mesto, u suterenu zgrade (nije lift, nije klackalica).
Stan je u katastru uknjižen na 82 m2. Račun za Infostan je na 101 m2 grejne površine.