Trosoban stan na prodaju, Avalskog venca, 191.500€, 127m²

191.500 €
1.508 € / m2
- Etažno grejanje
- Uobičajeno stanje
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 339
- Godina izgradnje: 2018.
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima.
Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu.
Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu.
U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv.
Stan je na 3 spratu, bez lifta.
Ima mogucnost parkiranja ispred zgrade, idealan za produce.
Agencijska provizija 2%
Agent: Sanja Kostić br. licence 4885
Art nekretnine d.o.o., Beograd
Reg. br. 339
011... (prikaži broj telefona)
SK11
.