Troiposoban stan na prodaju, Jodna Banja, 231.750€, 103m²

231.750 €
2.250 € / m2
- Centralno grejanje
- Prostorije: kupatilo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1039
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Stan na prodaju-Futoška, Novi Sad
Agencija Gold nekretnine, predstavlja troiposoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Futoške pijace i 10 minuta hoda od Centra grada.
Ovaj prelep salonac se nalazi na prvom spratu zgrade.
Dvostrano je orijentisan.
Stan je u odlicnom stanju.
Raspored: sastoji se iz tri spavace sobe, toaleta, kupatila, kuhinje, trpezarije, prostrane ostave i prelepe terase koja je dvorisno orijentisana.
Namestaj moze ostati po dogovoru.
Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +38... (prikaži broj telefona)
Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade.
Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti.
Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad.
Vaš siguran partner u svetu nekretnina
Reg.posrednika br.1039