Četvorosoban stan na prodaju, Jove Ilića, 800.000€, 188m²

800.000 €
4.255 € / m2
- Dupleks
- Novo
- Prostorije: kuhinja, ostava, terasa
- Opremljenost: Polunamešteno - klima
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1564
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Kanalizacija
- Godina izgradnje: 2007.
Opis oglasa
Smešten u jednom od najtraženijih delova Voždovca, u prelepoj ulici Jove Ilića, ovaj prostrani duplex pruža idealan spoj komfora, privatnosti i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Stan je orijentisan ka jugozapadu, izuzetno je svetao tokom celog dana i poseduje veliku terasu koja dodatno doprinosi osećaju komfora i otvorenosti prostora.
Uz stan dolazi parking mesto ispred garaže, garažno mesto za jedno veće ili dva manja vozila, kao i ostava u garaži. Posebnu prednost predstavlja nova toplotna pumpa u garanciji, uz dodatnu mogućnost grejanja na gas.
Struktura stana:
-dnevni boravak
-kuhinja sa trpezarijom
-tri spavaće sobe
-tri kupatila
-velika terasa
-ostava
Stan se nalazi u kvalitetno građenom objektu i pruža odličan osećaj privatnosti. Duplex organizacija prostora omogućava jasno odvajanje dnevne i spavaće zone, što ga čini idealnim za porodice ili zakupce kojima je potreban komforan i funkcionalan životni prostor. Dve klime dodatno doprinose udobnosti tokom cele godine.
Lokacija predstavlja jednu od najvećih prednosti ove nekretnine. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, apoteke i stajališta gradskog prevoza. Odlična povezanost sa Autokomandom, Banjicom i centrom grada omogućava brz i jednostavan pristup svim važnim delovima Beograda.