Trosoban stan na prodaju, Južni Bulevar, 456.000€, 104m²

456.000 €
4.385 € / m2
Za ovaj oglas se neko interesovao. Pozovi ranije kako ne bi propustio priliku.
- Stan u zgradi
- Novo
- Prostorije: terasa
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 1270
- 1 garažno mesto
- 1 lift
- Zgrada poseduje: video nadzor
Opis oglasa
U ponudi je ekskluzivan trosoban stan površine 105m², smešten u modernoj novogradnji visokog kvaliteta, na jednoj od najprestižnijih lokacija na Vračaru, u Južnom bulevaru.
Nekretnina je projektovana sa fokusom na savremen stil života, maksimalnu funkcionalnost i estetski sklad. Prostor je pažljivo organizovan kako bi pružio komfor, privatnost i obilje prirodnog svetla tokom celog dana.
Poseban akcenat stavljen je na kvalitet gradnje i dugoročnu energetsku efikasnost, što ovu nekretninu čini idealnim izborom kako za stanovanje, tako i kao sigurnu investiciju.
KLJUČNE KARAKTERISTIKE
- površina: 105m²
- trosoban stan sa optimalnim rasporedom
- prostran i svetao dnevni boravak
- vrhunski materijali i završna obrada
- grejanje putem toplotnih pumpi (visoka energetska efikasnost i niski troškovi)
- odlična termo i zvučna izolacija
OBJEKAT
- savremena novogradnja visokog standarda
- kontrolisan pristup
- video nadzor
- postoji mogućnost angažovanja fizičkog obezbeđenja
- moderan lift i reprezentativan ulaz
Ova nekretnina predstavlja retku priliku za kupovinu stana koji kombinuje vrhunski kvalitet, prestižnu lokaciju i dugoročnu vrednost.
Mogućnost kupovine garažnog mesta već od 25.000 €.
Cene su izražene bez PDV-a
Kupci ne plaćaju agencijsku proviziju.