Dvosoban stan na prodaju, Južni Telep, 114.880€, 44m²

114.880 €
2.611 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- U izgradnji
- Prostorije: kupatilo, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 163
- 1 lift
- Tip interneta: kablovska
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Fenomenalan dvosoban stan u LUX zgradi na Telepu sa PREMIUM kvalitetom gradnje!
Najkvalitetnija gradnja na Telepu, i meðu najkvalitetnijim gradnjama u celom Novom Sadu! Sav materijal koji se ugrađuje je PREMIUM kvaliteta sa čim će kupac biti upoznat pre kupovine - grejanje je na gas sa kalorimetrima, ugrađuje se keramika prve klase, parker, stolarija prve klase...
Dvosoban stan od 44 m2 na četvrtom spratu sa mirnim, dvorišnim pogledom!
Postoji povrat PDV za kupce prve nekretnine.
Kupac ne plaća agencijsku proviziju.