Šestosoban stan na prodaju, Južni Telep, 362.500€, 207m²

362.500 €
1.751 € / m2
- Stan u zgradi
- Grejanje na gas
- Novo
- Prostorije: kupatila (3+), ostava, terasa
- Opremljenost: Prazno - internet
- Orijentacija ka: sever, jug, istok, zapad
- Pogled na: ulicu, dvorište
- Uknjiženo
- Oglas oglašava agencija pod reg. brojem 2043
- 1 lift
- Tip interneta: optički
- Kablovska
- 1 telefonska linija
Opis oglasa
Fenomenalan penthaus na odličnoj lokaciji,! Vrhunskog kvaliteta po najpovoljnijoj ceni u Novom Sadu!
Šetosoban stan sa pet kupatila!
- ogroman dnevni boravak
- samo mali deo terase je ušao u kvadraturu, veliki deo ide gratis
- u dve prostorije se ulazi iz hodnika
- lift koji vodi direkt u stan
- mogućnost kupovine 5 garažnih mesta po ceni od 50.000 eura (ukupno!)
Povrat PDV-a.
Uknjižen stan, moguća kupovina putem kredita.
Aničić nekretnine, broj u registru posrednika 2043